Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
8°C
-1°C
JUTRI
7°C
-2°C
Deli
484

Sklep o določitvi pogojev za plakatiranje

Župan Občine Ivančna Gorica Dušan Strnad je dne, 30. 8. 2017 sprejel sklep o določitvi brezplačnih plakatnih mest in pogojev za plakatiranje, v času referendumske kampanje za referendum zakona o izgradnji, upravljanju in gospodarjenju z drugim tirom železniške proge Divača – Koper (ZIUGDT), ki bo 24. septembra 2017 in sklep o brezplačnih plakatnih mest in pogojev za plakatiranje v času volitev predsednika Republike Slovenije, ki bodo 22. oktobra 2017.

Sklep o plakatiranju - referendum (.pdf 117KB)

Sklep o plakatiranju - volitve za predsednika RS (.pdf 109KB)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!