Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
13°C
JUTRI
26°C
11°C
Oceni objavo

Prva tehnična posodobitev Občinskega prostorskega načrta Občine Ivančna Gorica

Občina Ivančna Gorica naznanja javno razgrnitev tehnične posodobitve OPN Občine Ivančna Gorica. S tehnično posodobitvijo občina zagotavlja ažurnost grafičnega prikaza namenske rabe prostora prostorskega akta s katastrom nepremičnin. Tehnična posodobitev se izvede s samostojnim postopkom in ne vključuje novih prostorskih ureditev ter ne določa nove izvedbene regulacije prostora.

Javna objava poteka v času od srede 31. 5. 2023 do vključno srede 14. 6. 2023.

Gradivo je objavljeno na spletni strani Prostorski informacijski sistem občin – PISO na povezavi: https://www.geoprostor.net/piso/ewmap.asp?obcina=ivancna_gorica.

V času javne objave lahko vsi zainteresirani organi, organizacije in posamezniki podajo pripombe in predloge na objavljeno gradivo. Pripombe in predloge se lahko poda pisno na naslov: Občina Ivančna Gorica, Sokolska ulica 8, 1295 Ivančna Gorica, s pripisom »Tehnična posodobitev OPN« ali na elektronski naslov obc.ivancna.gorica@siol.net , s pripisom »Tehnična posodobitev OPN«

Rok za podajanje pripomb k objavljenemu gradivu poteče zadnji dan objave.

Povezava do celotnega gradiva tehnične posodobitve OPN Občine Ivančna Gorica: https://ivancnagorica.e-obcina.si/objava/768866

Oglejte si tudi