Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
31°C
14°C
PON.
32°C
17°C
Deli
705

Promocijski spot Turistične zveze Slovenije lepot naše občine

Občino Ivančna Gorica je pred dnevi obiskal in jo v spremstvu ivanških turističnih delavcev tudi dodobra raziskal predsednik Turistične zveze Slovenije, Pavle Hevka.
Ogledal si je mestno jedro v Višnji Gori s čebelnjakom in obeležjem Kranjski čebeli, Stično s Cistercijanskim samostanom in Muzejem krščanstva na Slovenskem, Ambrus, Krško jamo, Muljavo z Jurčičevo domačijo in razgledno točko Gradišče z Lavričevo kočo. V njegovem opisu doživljanja naše občine lahko najdete marsikateri namig za izlet. Turistična zveza Slovenije je razvila tudi mobilno aplikacijo Slovenski turistični vodnik, v kateri si lahko ogledate tudi nekatere znamenitosti ivanške občine.

Zahvaljujemo se vsem za gostoljubje in sodelovanje ter tudi ambasadorju Občine Ivančna Gorica Marku Vozlju za glasbeno podlago promocijskega videa.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi