Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
5°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 23°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 15°C
petek, 26.10.2018
8°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prijetno domače tokrat na gospodarskem sejmu ......


OBČINSKE

| |
24.10.2017      00:00
A A

Prijetno domače tokrat na gospodarskem sejmu v VaraždinuDeli:
Na povabilo hrvaške občine Grad Ivanec, ki je partnerica občine Ivančna Gorica v projektu Interreg Slovenija-Hrvaška, se je občina Ivančna Gorica z Zavodom Prijetno domače minuli petek predstavila na sejmu v Varaždinu.
Na četrtem Gospodarskem sejmu v Varaždinu se je v dveh dneh obiskovalcem predstavilo 115 razstavljavcev, gospodarstvenikov, obrtnikov in podjetnikov. Med razstavljavci je bila tudi občina Grad Ivanec, ki se je predstavila s Poslovno cono Ivanec in Projektno pisarno za EU sklade, na sejem pa so povabili tudi razstavljavce iz občine Ivančna Gorica.

Zavod Prijetno domače je obiskovalcem predstavil predvsem turistično ponudbo naše destinacije ter obiskovalcem postregel z različnimi informacijami o občini Ivančna Gorica. Na stojnici se je tekom sejma mudil tudi župan mesta Ivanec g. Milorad Batinić, ki je izrazil zadovoljstvo glede obiska iz Slovenije ter željo, da se tudi Grad Ivanec na podobnem dogodku predstavi pri nas v občini Ivančna Gorica.
Glede na številne skupne točke in interese obeh občin, ki presegajo skupna prizadevanja za črpanje sredstev iz skladov EU, se verjetno lahko nadejamo dobrega sodelovanja v obojestransko korist ravno na področju gospodarstva.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!