Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
5°C
0°C
JUTRI
5°C
-1°C
Deli
526

Prihaja GLEDALIŠKI ABONMA Ivančna Gorica 2017/18!

Zveza kulturnih društev občine Ivančna Gorica že tretje leto zapored organizira gledališki abonma za odrasle, ki ponuja štiri gledališke predstave. Rdeča nit letošnjega abonmaja so predstavnice nežnejšega spola, ki jih boste tekom vsake tematsko drugačno obarvane predstave lahko spremljali z različnih zornih kotov njihovega življenja na poslovni, zasebni, družbeni, starostni in socialni ravni.
Potekal bo ob petkih ob 20. uri, cena abonmaja, torej vseh štirih predstav je 20 evrov. Vstopnice so prenosljive, kar pomeni, da če na katero izmed predstav ne utegnete, lahko vaše vstopnice podarite drugi osebi. Letošnji abonma vam omogoča ogled predstav:
  • NAJLEPŠE, NAJBOLJŠE IN NAJBOLJ SLEČENE, zabavna drama v izvedbi Gledališča Toneta Čufarja Jesenice. Predstava bo na ogled 10. 11. 2017 v Družbenem domu na Krki.
  • VSE O ŽENSKAH, komedija v izvedbi Mestnega gledališča ljubljanskega. Predstava bo na ogled 8. 12. 2017 v Kulturnem domu Šentvid pri Stični.
  • MARATONCI TEČEJO ČASTNI KROG, komedija v izvedbi Šentjakobskega gledališča Ljubljana. Predstava bo na ogled 19. 1. 2018 v Kulturnem domu Stična.
  • ZAGRAŠKA MAMA, komedija v izvedbi Kulturnega društva Zagradec. Predstava bo na ogled 23. 2. 2018 v Kulturnem domu Muljava.
Predprodaja vstopnic poteka v Knjižnici Ivančna Gorica. Več informacij na: maja.lampret@gmail.com ali na telefonskih številkah: 031 843 900 in 040 525 280.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi