Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo od zahoda razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju ob jugozahodnem vetru še do 33 stopinj C.
20°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 31°C
torek, 27.06.2017
18°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 8h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Nova mesta v vrtcu in širitev šolskih ......


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
25.07.2013      8:09
A A

Nova mesta v vrtcu in širitev šolskih kapacitetVrtec Ivančna Gorica ; Vir (foto): http://www.vrtec-ivancnagorica.com/
Vrtec Ivančna Gorica ; Vir (foto): http://www.vrtec-ivancnagorica.com/
Deli:

Prostorske kapacitete vrtcev in šol v občini Ivančna Gorica postajajo pretesne. Zato bodo dodatno podelili koncesijo zasebnemu vrtcu, začeli z gradnjo prizidka k vrtcu v Višnji Gori  in zasnovali novo šolo v Zagradcu. S tem namenom je občina na svoji spletni strani objavila javni razpis za podelitev koncesije in javna naročila za izvedbo omenjenih investicij.

 

V teku je Javni razpis za podelitev koncesije za izvajanje programa predšolske vzgoje in varstva na območju Občine Ivančna Gorica. Občina razpisuje dva oddelka predšolskih otrok 1. starostnega obdobja, predvsem za otroke, ki bodo z vključitvijo v vrtec dosegli starost 11. mesecev. Javni razpis je odprt do petka, 23. avgustas, do 10. ure.

 

Občina Ivančna Gorica vabi zainteresirane ponudnike, da podajo svojo pisno ponudbo za  Izdelavo projektne dokumentacije (PZI, PID), GRADNJA PRIZIDKA K VRTCU V VIŠNJI GORI Z NOTRANJO OPREMO IN S PRIPADAJOČO ZUNANJO UREDITVIJO, Rok za oddajo ponudb je 26. avgust 2013 od 9. ure.


Danes pa je potekel rok za oddajo ponudb na Javno naročilo za izdelavo projektne dokumentacije PZI za podružnično šolo Zagradec.

 

Vse podrobnosti o razpisu in javnih naročilih si lahko preberete na http://www.ivancna-gorica.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!