Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
4°C
JUTRI
5°C
4°C
5048

Potekalo je občinsko gasilsko tekmovanje za Memorial Matevža Haceta

V soboto, 24. 9. 2022, je v Sektorju Stična potekalo občinsko gasilsko tekmovanje za Memorial Matevža Haceta. V dopoldanskem delu so se na Muljavi pomerile ekipe pionirjev in mladincev, v popoldanskem delu, pri Vzgojo-izobraževalnem centru Ivančna Gorica, pa ekipe članov in starejših gasilcev.

Razglasitev za slednje je potekala pri Gasilskem centru Stična, kjer so tekmovalci dobili tudi zasluženo malico.

Na tekmovanju je vse skupaj nastopilo 29 ekip, 3 ekipe so svoj nastop zaradi bolezni oz. poškodb odpovedale. Prve tri uvrščene ekipe iz vsake kategorije so si priborile nastop na Regijskem gasilskem tekmovanju, ki bo potekalo to soboto, 1. oktobra 2022 v Grosupljem (na novem regijskem poligonu).

Zapisala: Maja Ceglar, Foto: Gašper Erjavec, PGD Muljava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi