Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 25.05.2018

pretežno jasno
Zvečer bodo nevihte postopno zamrle. Ponoči se bo na Primorskem delno zjasnilo. Drugod bo zmerno do pretežno oblačno, ponekod bodo občasno še manjše krajevne padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 °C.
15°C | 25°C
sobota, 26.05.2018
15°C | 27°C
nedelja, 27.05.2018
15°C | 28°C
ponedeljek, 28.05.2018
16°C | 29°C
torek, 29.05.2018
16°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 24.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
25°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Podjetje Cookinox že posluje v Ivančni Gorici...


OBČINSKE

| |
12.09.2017      00:00
A A

Podjetje Cookinox že posluje v Ivančni GoriciDeli:
V začetku leta smo v uredništvu poročali o selitvi podjetja Cookinox iz sosednje občine Grosuplje v Ivančno Gorico. Podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo gostinske opreme, je v pičlih sedmih mesecih v industrijski coni postavilo sodoben poslovno – proizvodni objekt, ki se razprostira na 4500 kvadratnih metrih. Vrednost naložbe z nakupom zemljišča je podjetje stalo pol tretji milijon evrov, uradno otvoritev pa predvidevajo izvesti v drugi polovici oktobra.
Na povabilo direktorja Cookinox-a Tomaža Škrjanca si je prostore ogledal tudi župan Dušan Strnad. Direktor podjetja je v pogovoru med drugimi povedal, da v novih prostorih poslujejo že dober mesec dni, selitev pa se sovpada tudi s 50-obletnico obstoja družinskega podjetja. Kot je še dejal so s selitvijo in izbiro lokacije v Ivančni Gorici več kot zadovoljni. Predvsem zaradi odlične infrastrukture, primerne cene zemljišča in neposredne bližine avtocestnega kraka Ljubljana – Novo mesto. »Zaradi prostorske stiske smo začeli zgubljati na kvaliteti. Selitev je bila neizbežna«, je še dodal direktor Cookinoxa, ki trenutno zaposluje 25 ljudi, predvsem s področja strojništva. Številko zaposlenih pa bodo postopoma povečevali.
»Z odličnostjo, znanjem in tradicijo ustvarjajo novo podobo gostinskih kuhinj!«COOKINOX je družinsko podjetje s 50 letno tradicijo na področju izdelave, prodaje in servisa gostinske opreme, za razvoj katerega danes skrbi že tretja generacija. V vseh teh letih obstoja podjetja se je le-to dodobra uveljavilo tako na slovenskem, kot tudi na zahtevnih tujih trgih, kot so avstrijski, nemški in švicarski trg. V podjetju so v zadnjih letih namreč poleg prodora na nove trge, ogromno finančnih sredstev vlagali tudi v posodobitev proizvodnje in strojnega parka s čimer so bistveno zvišali produktivnost.
Kot smo že omenili, je dejavnost podjetja proizvodnja gostinske opreme - gostinskih kuhinj in točilnih pultov. Vsa oprema je izdelana po meri, torej glede na dejavnost posamezne stranke, prostorsko zahtevnost oz. omejitve, željo stranke ter seveda glede na zahteve stroke.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!