Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, nekaj manj oblačnosti bo v severni Sloveniji. Predvsem v južni polovici bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
10°C | 18°C
sreda, 15.10.2018
10°C | 14°C
četrtek, 17.10.2018
11°C | 17°C
petek, 18.10.2018
11°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Podjetje Cookinox že posluje v Ivančni Gorici...


OBČINSKE

| |
12.09.2017      00:00
A A

Podjetje Cookinox že posluje v Ivančni GoriciDeli:
V začetku leta smo v uredništvu poročali o selitvi podjetja Cookinox iz sosednje občine Grosuplje v Ivančno Gorico. Podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo gostinske opreme, je v pičlih sedmih mesecih v industrijski coni postavilo sodoben poslovno – proizvodni objekt, ki se razprostira na 4500 kvadratnih metrih. Vrednost naložbe z nakupom zemljišča je podjetje stalo pol tretji milijon evrov, uradno otvoritev pa predvidevajo izvesti v drugi polovici oktobra.
Na povabilo direktorja Cookinox-a Tomaža Škrjanca si je prostore ogledal tudi župan Dušan Strnad. Direktor podjetja je v pogovoru med drugimi povedal, da v novih prostorih poslujejo že dober mesec dni, selitev pa se sovpada tudi s 50-obletnico obstoja družinskega podjetja. Kot je še dejal so s selitvijo in izbiro lokacije v Ivančni Gorici več kot zadovoljni. Predvsem zaradi odlične infrastrukture, primerne cene zemljišča in neposredne bližine avtocestnega kraka Ljubljana – Novo mesto. »Zaradi prostorske stiske smo začeli zgubljati na kvaliteti. Selitev je bila neizbežna«, je še dodal direktor Cookinoxa, ki trenutno zaposluje 25 ljudi, predvsem s področja strojništva. Številko zaposlenih pa bodo postopoma povečevali.
»Z odličnostjo, znanjem in tradicijo ustvarjajo novo podobo gostinskih kuhinj!«COOKINOX je družinsko podjetje s 50 letno tradicijo na področju izdelave, prodaje in servisa gostinske opreme, za razvoj katerega danes skrbi že tretja generacija. V vseh teh letih obstoja podjetja se je le-to dodobra uveljavilo tako na slovenskem, kot tudi na zahtevnih tujih trgih, kot so avstrijski, nemški in švicarski trg. V podjetju so v zadnjih letih namreč poleg prodora na nove trge, ogromno finančnih sredstev vlagali tudi v posodobitev proizvodnje in strojnega parka s čimer so bistveno zvišali produktivnost.
Kot smo že omenili, je dejavnost podjetja proizvodnja gostinske opreme - gostinskih kuhinj in točilnih pultov. Vsa oprema je izdelana po meri, torej glede na dejavnost posamezne stranke, prostorsko zahtevnost oz. omejitve, željo stranke ter seveda glede na zahteve stroke.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!