Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

jasno
Popoldne bo povečini sončno, nastale bodo posamezne plohe ali nevihte. Temperature bodo od 23 do 29 °C.
15°C | 28°C
petek, 21.09.2018
14°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 21°C
nedelja, 23.09.2018
11°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Plesna produkcija Plesne šole Guapa popeljala ......


OBČINSKE

| |
22.01.2018      00:00
A A

Plesna produkcija Plesne šole Guapa popeljala obiskovalce v TrolsvetDeli:
V nedeljo, 21. januarja 2018, se je v Športni dvorani Osnovne šole Stična ponovno odvila velika plesna produkcija Plesne šole Guapa. Letošnja rdeča nit plesne predstave so bili Troli, vsem poznana mala lasata bitja, ki ljubijo ples in glasbo.
Več kot 350 plesalcev in plesalk veselih obrazov je v pisanih barvah in živahni glasbi obiskovalce v nabito polni dvorani popeljalo v t. i. Trolsvet. Najglasnejši plesni predstavi na svetu je prisluhnil tudi podžupan Občine Ivančna Gorica Tomaž Smole.
Po besedah organizatorke in ustanoviteljice Plesne šole Guapa Maje Zrilič so plesalci zopet naredili zares najglasnejšo produkcijo vseh časov! Majhni troli in veliki Bergnovi so številno občinstvo popeljali v Trolsvet. Ob tej priložnosti se je vsem svojim plesalkam in plesalcem iskreno zahvalila, da so lahko skupaj za njihove starše, babice in dedke pripravili tako veliko plesno predstavo. Maja Zrilič, ki je od decembra 2017 tudi Ambasadorka Občine Ivančna Gorica, je še povedala, da brez svoje ekipe plesnih učiteljic in učitelja te predstave ne bi bilo.

Ob zaključku lahko rečemo, da je bila športna dvorana zopet premajhna za vse, kjer so malčki navdušili s svojo predanostjo, tekmovalne skupine pa s svojim znanjem.

Fotogalerija >>


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!