Pridni člani in članice PGD Dob pri Šentvidu tudi letos pripravljajo kresovanje, ki bo potekalo v četrtek 30. aprila, ob 20. uri, na igrišču za gasilskim domom v Dobu.
Vabljeni v Dob na osrednje občinsko kresovanje, na katerem bomo pozdravili prihod pomladi ob velikem kresu, prijetnem druženju in glasbi energičnega ansambla Yunick!
Prvomajsko kresovanje v Dobu je zadnja leta postalo tradicionalni dogodek, ki ga pripravi gasilska mladina PGD Dob pri Šentvidu. Za pripravo kresa in celotnega programa so tudi letos potekale več tednov dolge priprave. V četrtek zvečer bo mogočni kres, visok približno 10 metrov veličastno zagorel, kot pa je v Dobu navada, tudi tokrat ne bo manjkala okusna hrana, osvežilna pijača in druženje ob glasbi ansambla Yunick.






