Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
19°C
10°C
JUTRI
18°C
6°C
Deli
264

»Papirčkarji« iz naše občine na vseslovenski razstavi rož iz papirja

Na Vranskem je ta konec tedna potekala 5. vseslovenska razstava rož iz papirja. V športni dvorani je bilo na ogled več tisoč cvetov iz krep papirja, ki so jih na Vransko prinesli tudi občani Ivančne Gorice. Že tretje leto so se razstave udeležili člani Kulturno športnega društva Dob, svoje unikatne izdelke iz papirja pa je na ogled postavilo tudi Turistično društvo Krka.
Mizo KŠD Dob so krasili zvončki, tulipani, žafrani, hijacinte, narcise, vrtnice, nageljni, mini košarice, klekljane in kvačkane rožice ter rožice iz žab. Glavni izdelek iz papirja pa je bila torta za proslavitev 5. vseslovenske razstave cvetja iz papirja, ki je imela tudi čast nastopiti v programu same prireditve. »Zaradi pozitivnega odziva in naše društvene enotnosti bomo nadaljevali z ohranjanjem kulturne dediščine ter z veseljem še naprej razstavljali svoje izdelke za različne prireditve«, so še sporočili »Papirčkarji« iz Doba.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi