Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
23°C
5°C
PON.
22°C
5°C
Deli
2483

Obvestilo za starše Vrtca Miška v Stični

Vrtec Ivančna Gorica obvešča vse starše enote Vrtca Miška v Stični, da bo vrtec ponovno odprt z dnem 28. 8. 2017. V tednu od 21. 8. 2017 do 25. 8. 2017, lahko starši otroke pripeljejo v vrtec Marjetica v Ivančni Gorici, kjer jih bodo sprejele stiške vzgojiteljice in pomočnice vzgojiteljic.
Kot ste starši že bili obveščeni v mesecu juniju 2017, se tudi na zgradbi VRTCA MIŠKA v Stični v letošnjem poletju izvaja energetska sanacija, ki jo vodi Občina Ivančna Gorica. Žal je kljub terminskemu načrtovanju in vsakodnevnemu usklajevanju del in nalog prišlo do zamika zaključka del. Zaradi varnosti otrok in zaposlenih se bo vrtec Miška v Stični ponovno odprl z dnem 28. 8. 2017, ko bodo vsaj večja dela končana.

Vodstvo vrtca in strokovno osebje se staršem zahvaljuje za razumevanje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi