Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
13°C
7°C
JUTRI
12°C
0°C
1711

Obvestilo krajanom o začetku rekonstrukcije ceste Šentvid – »Goli Vrh«

Občina Ivančna Gorica obvešča, da bo zaradi izvedbe rekonstrukcije občinske ceste LC 138131 Šentvid pri Stični – Praproče pri Temenici, vzpostavljena popolna zapora od hišne številke Šentvid pri Stični 114a do hišne številke Velike Češnjice 84, v skupni dolžini 600 metrov.
Dela se bodo začela izvajati s ponedeljkom, 20. 09. 2021. Gradbena dela se bodo zaradi zagotavljanja varnosti izvajala pod popolno zaporo ceste. Zaradi omogočanja optimalnega dostopa do objektov bo popolna zapora urejena v več etapah. Pri tem bo preko območja gradbišča omogočen dostop za gradbišče in lokalni promet. Vodenje obvoza bo v obeh smereh potekalo preko Radohove vasi.
Obvoz za lokalni promet bo označen s prometno signalizacijo in sicer po lokalni cesti LC 138 151 Šentvid pri Stični - Sv. Rok, po javni poti JP 638 761 Goli vrh - Šentpavel in po javni poti JP 638 751 Šentpavel - Grumlof ter obratno.

Uporabnike ceste in krajane naprošamo za strpnost in razumevanje v času gradnje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi