Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
31°C
18°C
JUTRI
34°C
18°C
1817

Občino Ivančna Gorica obiskali zaposleni iz občinske uprave Občine Logatec

V duhu prijateljstva in morebitnega nadaljnjega sodelovanja so včeraj občino Ivančna Gorica obiskali zaposleni iz občinske uprave Občine Logatec. Na Jurčičevi domačiji sta jih sprejela podžupan Tomaž Smole in direktorica Zavoda Prijetno domače Maja Lampret s svojo ekipo.
Delegacija si je skupaj z županom Logatca Bertom Menardom ogledala nekatere turistične znamenitosti občine in prisluhnila primerom dobrih praks iz naše občine. Zbrane je na Jurčičevi domačiji pozdravil tudi podžupan Tomaž Smole, ki jim je podrobneje predstavil postopek ustanovitve Zavoda za kulturo in turizem Prijetno domače iz Ivančne Gorice. Delovanje Zavoda v zadnjem obdobju pa je predstavila direktorica Maja Lampret.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi