Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 19.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, izjemoma lahko nastane kakšna ploha. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29, v Vipavski dolini in na Goriškem okoli 30 °C.
15°C | 29°C
četrtek, 20.09.2018
15°C | 28°C
petek, 21.09.2018
14°C | 29°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 24°C
Opozorila
Torek, 18.9.2018 ob 15h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
29°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina Ivančna Gorica si prizadeva za čim ......


OBČINSKE

| |
20.09.2017      00:00
A A

Občina Ivančna Gorica si prizadeva za čim hitrejše ponovno odprtje Krajevnega urada Ivančna GoricaDeli:
Župan Občine Ivančna Gorica Dušan Strnad je pred kratkim pisal načelnici Upravne enote Grosuplje mag. Loreni Goričan v zvezi z zaprtjem Krajevnega urada (KU) Ivančna Gorica. Kot so pojasnili na Upravni enoti Grosuplje so bili zaradi kadrovskih težav primorani, začasno za nedoločen čas, zapreti Krajevni urad Ivančna Gorica. To so storili brez predhodnega obvestila Občini Ivančna Gorica in občanov, ki morajo sedaj upravne zadeve urejati v Grosupljem.

Župan je v pismu izrazil protest in bojazen, da bi začasno zaprtje prešlo v trajno ukinitev KU v Ivančni Gorici, s čemer pa se Občina Ivančna Gorica ne strinja. Zaradi tega je župan zahteval dodatna pojasnila v zvezi s tem, predvsem pa ga je zanimalo, kdaj točno bo krajevni urad zopet odprt.

V odgovoru na županovo pismo je načelnica upravne enote podrobno pojasnila vzroke za začasno zaprtje in zagotovila, da gre resnično samo za začasni ukrep do zaključka vseh kadrovskih postopkov za zaposlitev novega sodelavca.

Občina Ivančna Gorica bo še naprej podrobno spremljala potek vseh postopkov do ponovnega odprtja krajevnega urada.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!