Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 21.05.2018

delno oblačno
Zvečer bodo še nastale posamezne plohe ali nevihte. Ponoči se bo prehodno povsod razjasnilo, proti jutru pa se bo v notranjosti Slovenije zmerno pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do 16 °C.
12°C | 23°C
torek, 22.05.2018
13°C | 20°C
sreda, 23.05.2018
13°C | 24°C
četrtek, 24.05.2018
14°C | 23°C
Opozorila
Nedelja, 20.5.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina Ivančna Gorica si prizadeva za čim ......


OBČINSKE

| |
20.09.2017      00:00
A A

Občina Ivančna Gorica si prizadeva za čim hitrejše ponovno odprtje Krajevnega urada Ivančna GoricaDeli:
Župan Občine Ivančna Gorica Dušan Strnad je pred kratkim pisal načelnici Upravne enote Grosuplje mag. Loreni Goričan v zvezi z zaprtjem Krajevnega urada (KU) Ivančna Gorica. Kot so pojasnili na Upravni enoti Grosuplje so bili zaradi kadrovskih težav primorani, začasno za nedoločen čas, zapreti Krajevni urad Ivančna Gorica. To so storili brez predhodnega obvestila Občini Ivančna Gorica in občanov, ki morajo sedaj upravne zadeve urejati v Grosupljem.

Župan je v pismu izrazil protest in bojazen, da bi začasno zaprtje prešlo v trajno ukinitev KU v Ivančni Gorici, s čemer pa se Občina Ivančna Gorica ne strinja. Zaradi tega je župan zahteval dodatna pojasnila v zvezi s tem, predvsem pa ga je zanimalo, kdaj točno bo krajevni urad zopet odprt.

V odgovoru na županovo pismo je načelnica upravne enote podrobno pojasnila vzroke za začasno zaprtje in zagotovila, da gre resnično samo za začasni ukrep do zaključka vseh kadrovskih postopkov za zaposlitev novega sodelavca.

Občina Ivančna Gorica bo še naprej podrobno spremljala potek vseh postopkov do ponovnega odprtja krajevnega urada.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!