Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
32°C
19°C
JUTRI
29°C
19°C
2511

Občina Ivančna Gorica prisotna na Evropskem tednu regij in mest v Bruslju

Od ponedeljka, 7. oktobra 2019, do četrtka, 10. oktobra 2019, je v Bruslju potekal 17. Evropski teden regij in mest, kjer so bile predstavljene teme in dobre prakse, pomembne za razvoj naselij in mest. Dogodka se je skupaj s predstavniki občine Grosuplje udeležila tudi direktorica občinske uprave Občine Ivančna Gorica, dr. Andrejka Miše Glavič.
Predstavitve so obsegale vsebine o bolj zeleni, socialno integrirani, povezani in pametnejši Evropi, trajnostnem razvoju urbanih območij v kohezijski politiki v letih 2021-2027, inovativni okoljski politiki, mobilnosti in promociji zelenih fiskalnih politik itd.
Poleg delavnic so si ogledali Evropski parlament, kjer je dvorana Jožeta Pučnika ter srečali z našima evropskima poslancema dr. Milanom Zverom in Romano Tomc.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi