Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
17°C
11°C
JUTRI
21°C
10°C
3894

Ob prvi obletnici smrti častnega občana Lojzeta Ljubiča

V teh dneh mineva leto dni od smrti Lojzeta Ljubiča, prejemnika najvišjega občinskega priznanja – častni občan Občine Ivančna Gorica in častnega predsednika Gasilske zveze Ivančna Gorica. Ob obletnici smrti so se mu na njegovem grobu poklonili župan Dušan Strnad, podžupan Tomaž Smole in direktorica občinske uprave dr. Andrejka Miše Glavič.
Pokojni Lojze Ljubič je pustil neizbrisan pečat pri razvoju in širši prepoznavnosti občine Ivančna Gorica. Zaradi izrednih razmer ob izbruhu epidemije koronavirusa še do danes ni bilo možno pripraviti žalne seje v spomin nanj, zato ob prvi obletnici smrti, Občina Ivančna Gorica in Gasilska zveza Ivančna Gorica v sodelovanju s svojci pripravljata spletno spominsko svečanost.
Spletni dogodek bo predvajan v petek, 16. aprila 2021, ob 20. uri, na spletnem naslovu www.ivanca-gorica.si in Facebook strani Občine Ivančna Gorica. Ta datum ima poseben pomen, saj je to rojstni dan pokojnega Lojzeta Ljubiča, ravno na ta dan pa je bil tudi pokopan.

Vabljeni k ogledu!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi