Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
6°C
-3°C
JUTRI
7°C
-5°C
Deli
258

Novoletna poslanica župana Dušana Strnada

Drage občanke in občani!

Izteka se še eno zanimivo in ustvarjalno leto, polno novih izkušenj, spoznanj in dosežkov. Naša prizadevanja so bila usmerjena zlasti k povezovanju in vključevanju vseh vas, ki živite v naših čudovitih dvanajstih krajevnih skupnosti. Tudi v minulem letu smo sejali in želi na različnih področjih, od vzgoje in izobraževanja, gospodarstva, kmetijstva, varovanja okolja in urejanje prostora, do kulture, športa in drugih dejavnosti. Ob koncu leta se iskreno zahvaljujem vsem, ki se trudite in kakorkoli prispevate svoj delež, da je v naši občini življenje prijetno in domače. Naj ostane tako tudi v letu 2018.

Svet in družba se spreminjata. Veliko je nestrpnosti, hitenja in brezčutnosti. Ne dovolimo, da bi nas obvladovala taka občutja. Želim vam, da vas v letu 2018 spremljata zdravje in veselje, medsebojno sožitje in razumevanje in naj bo leto 2018 prežeto z veliko mero ustvarjalnosti, delavnosti in novih uspehov. Srečno!

Župan Dušan Strnad s sodelavci

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!