Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo povečini jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20°C.
17°C | 33°C
torek, 19.08.2018
17°C | 32°C
sreda, 21.08.2018
18°C | 33°C
četrtek, 22.08.2018
18°C | 33°C
petek, 23.08.2018
18°C | 34°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Novoletna poslanica župana Dušana Strnada


OBČINSKE

| |
31.12.2017      00:00
A A

Novoletna poslanica župana Dušana StrnadaDeli:
Drage občanke in občani!

Izteka se še eno zanimivo in ustvarjalno leto, polno novih izkušenj, spoznanj in dosežkov. Naša prizadevanja so bila usmerjena zlasti k povezovanju in vključevanju vseh vas, ki živite v naših čudovitih dvanajstih krajevnih skupnosti. Tudi v minulem letu smo sejali in želi na različnih področjih, od vzgoje in izobraževanja, gospodarstva, kmetijstva, varovanja okolja in urejanje prostora, do kulture, športa in drugih dejavnosti. Ob koncu leta se iskreno zahvaljujem vsem, ki se trudite in kakorkoli prispevate svoj delež, da je v naši občini življenje prijetno in domače. Naj ostane tako tudi v letu 2018.

Svet in družba se spreminjata. Veliko je nestrpnosti, hitenja in brezčutnosti. Ne dovolimo, da bi nas obvladovala taka občutja. Želim vam, da vas v letu 2018 spremljata zdravje in veselje, medsebojno sožitje in razumevanje in naj bo leto 2018 prežeto z veliko mero ustvarjalnosti, delavnosti in novih uspehov. Srečno!

Župan Dušan Strnad s sodelavci0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ivančna Gorica
Občina Ivančna Gorica
SOKOLSKA ULICA 8
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.