Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
33°C
18°C
PET.
32°C
19°C
1602

Novi pridobitvi na šentviški šoli in podružnični šoli v Temenici

V času šolanja na daljavo je Občina Ivančna Gorica v sodelovanju z vodstvom Osnovne šole Ferda Vesela Šentvid pri Stični poskrbela za nove pridobitve v šolskih prostorih in okolici nje.
Na matični šoli v Šentvidu pri Stični je izvajalsko podjetje Alumatik zamenjalo stara nihajna vrata z novimi avtomatskimi drsnimi vrati. Vrata zapirajo prehod med garderobo in glavno avlo.

Zaključen je tudi projekt postavitev dvoriščnih vrat na Podružnični šoli Temenica, ki bo zagotovil večjo varnost otrok iz temeniške doline. Razlog za postavitev ograje pri uvozu na šolsko dvorišče predvsem bližina glavne ceste in na tem območju še posebej gost promet tovornih vozil.
Ob tej priložnosti se starši otrok zahvaljujejo OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični, Krajevni skupnosti Temenica in Občini Ivančna Gorica za posluh in podporo projektu. Svoj delež so z udarniškim delom pripomogli tudi starši otrok.

Foto: arhiv šole in Boris Sadar

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi