Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
6°C
-2°C
SRE.
4°C
-2°C
687

Nova asfaltna prevleka na Peščeniku, sledi asfaltiranje ceste Radohova vas – Breg

Občina Ivančna Gorica v jesenskem času pospešeno zaključuje z obnovami nekaterih odsekov lokalnih cest. V zaključni fazi je obnova občinske ceste v dolžini 700 metrov, ki pelje iz Peščenika proti Kriško – polževski planoti v Krajevni skupnosti Višnja Gora. Asfalterska dela so uspešno zaključena, sledi še ureditev bankin in talnih označb.
V začetku naslednjega tedna je predvideno nadaljevanje prenove 500 metrov lokalne ceste Radohova vas – Breg pri Temenici. Pomembna informacija za tamkajšnje krajane je, da bo izvajalsko podjetje najverjetneje v torek, 3. novembra, začelo z asfaltiranjem ceste, zato bo na odseku vzpostavljena popolna zapora.
Obnova oziroma priprave za asfaltiranje se bodo nadaljevale tudi na lokalni cesti Hrastov Dol - Lučarjev Kal. Sanacija posedka vozišča se v teh dneh izvaja še na lokalni cesti Velike Pece – Rdeči Kal. Izvedba je predvidena v prihodnjem tednu. O popolnih zaporah bomo obvestili naknadno.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi