Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 25.06.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo pooblačilo, občasno bo deževalo. Na Primorskem bo zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 14, ob morju okoli 17 °C.
13°C | 22°C
torek, 24.06.2018
12°C | 22°C
sreda, 26.06.2018
12°C | 24°C
četrtek, 27.06.2018
12°C | 24°C
petek, 28.06.2018
14°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 24.6.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Norčavi pust na Sokolski v Ivančni Gorici


OBČINSKE

| |
26.01.2018      00:00
A A

Norčavi pust na Sokolski v Ivančni GoriciDeli:
Pustna povorka v Ivančni Gorici bo kmalu zopet ogrela srca in preganjala zimo! Občina Ivančna Gorica in Zavod Prijetno domače v sodelovanju z organizatorjem Tržnice Ivančna Gorica, Zvezo kulturnih društev Ivančna Gorica in Plesnim klubom Guapa, vabijo na letošnjo PUSTNO POVORKO NA SOKOLSKI V IVANČNI GORICI, ki bo potekala na pustno soboto, 10. februarja 2018, ob 10. uri.
Pevci, gledališčniki, plesalci, likovni ustvarjalci, športniki, turistična društva, gasilska društva, vrtci, šolski razredi, poslovni kolektivi, skratka vsi ljudje dobre volje in vseh starosti vabljeni, da se pridružite veselemu pustovanju, bodisi kot skupinska ali posamezna maska. Še posebej vabljene tudi družinske maske. Najboljše maske po izboru komisije bodo prejele denarne in praktične nagrade!
Pustno rajanje bo spremljal zabaven spremljevalni program z animacijami za otroke in gostinsko ponudbo, pridih pusta pa bodo pričarali tudi ponudniki na sobotni tržnici. Informacije in obvezne prijave skupinskih mask potekajo na telefonski številki 041 437 382 ali e-naslovu turizem@ivancna-gorica.si.

Vabljeni na pustno rajanje v Ivančno Gorico!0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!