Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

jasno
Zvečer se bo ozračje umirilo. Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 18, ob morju okoli 20 °C.
15°C | 31°C
petek, 20.07.2018
16°C | 30°C
sobota, 21.07.2018
17°C | 28°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Natečaj za najboljše oz. najizvirnejše ......


OBČINSKE

| |
28.11.2017      00:00
A A

Natečaj za najboljše oz. najizvirnejše božično-novoletne voščilniceDeli:
Člani Sveta za starosti prijazno občino vas vabijo k sodelovanju na Natečaju za najizvirnejše božično-novoletne voščilnice v različnih kategorijah in sicer:
  • predšolska kategorija,
  • osnovnošolska kategorija – prva triada,
  • osnovnošolska kategorija – druga triada,
  • osnovnošolska kategorija – tretja triada,
  • mladinska kategorija in
  • ostala kategorija.
Prijazno vabimo k sodelovanju vse občane Občine Ivančna Gorica, še posebej pa vrtec z vsemi enotami, obe osnovni šoli s podružnicami, srednjo šolo, vzgojno-izobraževalni zavod v Višnji Gori, enoto dnevnega varstva starejših v Šentvidu pri Stični, knjižnico, upokojenska, likovna, kulturna in druga zainteresirana društva.

Prosimo vas, da voščilnice, ki jih boste izdelali v vaših dejavnostih, krožkih in druženjih pošljete na naslov: Občina Ivančna Gorica, Sokolska 8, Ivančna Gorica do vključno 8. 12. 2017 do 12.00.

Vse prispele božično-novoletne voščilnice bodo razstavljene v predverju sejne sobe Občine Ivančna Gorica. Najboljše oziroma najizvirnejše božično-novoletne voščilnice po izboru komisije Sveta župana za starosti prijazno občino pa bodo predstavljene in tudi simbolično nagrajene na slavnostni seji Občinskega sveta Občine Ivančna Gorica v decembru. Vse izdelane voščilnice, razen nagrajenih, bodo skupaj z voščilom za srečno in zdravo novo leto poslane najstarejšim občanom Občine Ivančna Gorica. Da pa bodo novoletne vočilnice uporabne še ob naslednji priložnosti vas prosimo, da na njih ni navedene letnice 2018.

Spoštovani,
vsi smo del iste družbe in vsak izmed nas lahko kaj prispeva. Zavedamo se, da je v izdelavo voščilnic vloženega veliko truda, časa in srčnosti. Cenimo vaše unikatne izdelke in kar je najpomembnejše, voščilnice so pri prejemnikih sprejete s toplino in hvaležnostjo.

Za sodelovanje se vam prav lepo zahvaljujemo.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!