Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, nekaj sonca bo predvsem ponekod v severnih krajih. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do okoli 12 °C.
1°C | 6°C
četrtek, 22.11.2018
6°C | 7°C
petek, 23.11.2018
6°C | 9°C
sobota, 24.11.2018
6°C | 10°C
nedelja, 25.11.2018
6°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 21.11.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Napovednik dogodkov v občini Ivančna Gorica ......


OBČINSKE

| |
05.10.2018      00:00
A A

Napovednik dogodkov v občini Ivančna Gorica za prihajajoči vikendDeli:
Prihajajoči vikend bo v občini Ivančna Gorica zaznamovan s številnimi prireditvami, na katere ste vljudno vabljeni.
Od petka do nedelje na posestvu Gostilne pri Japu poteka Vseslovenski sejem. Jesenski sejem prinaša veliko novih razstavljavcev in dodatnih vsebin. Odprtje sejma je že v petek ob 15. uri, trajal pa bo do nedelje zvečer. Celoten program sejemskega dogajanja in obsejemskih dejavnostih je objavljen na spletni strani vseslovenskisejem.si.

Klub malega nogometa – Futsal club Ivančna Gorica vabi na tekmo 1. slovenske futsal lige med domačo ekipo iz Ivančne Gorice in gostujočo ekipo FK Siliko iz Vrhnike. Dvoboj bo potekal v petek, 5. oktobra 2018, ob 19.30 uri, v dvorani Srednje šole Josipa Jurčiča Ivančna Gorica.

Cirkuška zasedba Kellners vabi na čarovniško cirkuško predstavo, ki je namenjena tako za otroke, kot tudi starejše. Sami zase pravijo, da drugega kot zabavati ljudi ne poznajo. Predstava bo potekala v soboto, 6. oktobra 2018, ob 15. uri, na Mestnem kopališču v Višnji Gori. Predstavi bosta potekali še na igrišču pri gasilskem centru Stična in sicer v ponedeljek, 8. in torek 9. oktobra ob 17. uri.

Občina Ivančna Gorica v sodelovanju s Krajevno skupnostjo Krka pa vabi na otvoritev obnovljene ceste Krka – Gradiček in novega mostu Poltarica. Slovesna otvoritev bo v soboto, 6. oktobra 2018, ob 17. uri, na parkirišču pri Poltarici. Prireditev bodo s kulturnim programom popestrili člani Kulturnega društva Krka, za pogostitev pa Turistično društvo Krka.

Za vse ljubitelje pečenega kostanja in mošta, pa so na Mestnem kopališču v Višnji Gori v nedeljo, 7. oktobra 2018, ob 14. uri, pripravili t.i. kostanjev piknik.

Vabimo vas, da si podrobnosti o posameznih dogodkih ogledate na povezavi Namig za premik.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!