Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
20°C
8°C
JUTRI
22°C
8°C
680

Napovednik dogodkov v občini Ivančna Gorica za prihajajoči vikend

Prihajajoči dnevi v občini Ivančna Gorica ponovno ponujajo številne prireditve, na katere ste vljudno vabljeni.
Pevke Ženskega pevskega zbora Vidovo, ki delujejo pod okriljem Kulturnega društva Vidovo iz Šentvida pri Stični prirejajo letni koncert. Na koncertu bodo nastopili še Oktet Quercus iz Goriških Brd in Moški pevski zbor Vidovo. Vljudno vabljeni!

V sklopu Gledališkega abonmaja ZKD Ivančna Gorica vabljeni na ogled komedije Arzenik in stare čipke v izvedbi gledališke skupine Teater JJ, KD Janez Jelen. Predstava bo v petek, 13. 12. 2019, ob 20. uri, v Kulturnem domu Muljava.

Otroški abonma Ivančna Gorica vabi na ogled klasične igrane pravljice Snežna kraljica v izvedbi Dramske skupine Osnovne šole Stična. Predstava bo zaigrana v soboto, 14. decembra 2019, ob 10. uri, v Kulturnem domu Ambrus.

Kulturno društvo Godba Stična pa že tradicionalno vabi na jubilejni XXV. Božično – novoletna koncerta, ki bosta potekala v soboto, 14. decembra ob 19. uri in v nedeljo, 15. decembra ob 17. uri, v dvorani Kulturnega doma Stična. Glasbena gostja: Eva Kovačič.

Vabimo vas, da si podrobnosti o posameznih dogodkih ogledate na povezavi Namig za premik.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi