Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
20°C
2°C
NED.
22°C
4°C
Deli
890

Napovednik dogodkov v občini Ivančna Gorica od 15. do 17. junija 2018

Prihajajoči vikend bo v občini Ivančna Gorica spet zaznamovan s prireditvami na katere ste vljudno vabljeni.
Košarkarski klub Ivančna Gorica vabi na praznovanje 10 – letnice delovanja kluba, ki bo v soboto, 16. junija 2018, od 13. ure dalje, v športni dvorani OŠ Stična.

Istega dne ob 19. uri vas vaščani Valične vasi, društvo Publius Maximius in Župnija Zagradec vabijo v Valično vas na tradicionalno mašo za domovino in kresovanje.

V Šentvidu pri Stični bo med 16. in 17. junijem potekal 49. Tabor Slovenskih pevskih zborov. Koncert slovenskih pevskih zborov iz drugih držav se bo pričel 16. junija ob 20. uri, slavnostna povorka pa v nedeljo, 17. junija ob 12. uri. Ob 13. uri bo sledil Koncert združenih pevskih zborov s prenosom Televizije Slovenije.

Plesna šola Guapa pa v nedeljo, 17. junija 2018, ob 17.30 uri, v športni dvorani OŠ Stična, prireja poletno plesno produkcijo Mamma Mia, kjer bodo plesalci zopet pokazali nove plesne gibe, ki so se jih naučili v šolskem letu 2017/2018.

Vabimo vas, da si podrobnosti o posameznih dogodkih ogledate na povezavi Namig za premik.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi