Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
14°C
10°C
JUTRI
22°C
11°C
Deli
941

Napovednik dogodkov v Ivančni Gorici od 6. do 8. aprila 2018

Prihajajoči vikend bo v občini Ivančna Gorica zaznamovan s številnimi prireditvami, na katere ste vljudno vabljeni.
Letalski klub Šentvid pri Stični vabi na skakalni/letalni dan, ki bo potekal med 6. in 8. aprilom 2018 na Letališču v Šentvidu pri Stični. Začelo se bo v petek, 6. 4. 2018, od 16. ure dalje, v soboto 7. 4. 2018 in nedeljo 8. 4. 2018, pa od 10. ure dalje. Poudarek bo na učencih in varnosti, verjetno pa bodo »vrgli« tudi kakšen tandem. Poleg tega pa bodo izvajali še panoramske polete po Dolenjski in okolici. Vljudno vabljeni, da se sami v živo prepričate, kako poteka tipičen skakalno/letalni dan.
Kulturno društvo Krka vabi na uprizoritev komedije Mutavka v režiji Marjane Hočevar. Premiera bo v petek, 6. aprila 2018, ob 20. uri v Družbenem centru Krka.
Vabljeni na rokometni derbi med domačim rokometnim klubom SVIŠ Ivančna Gorica proti ŠD Škofljica. Tekma bo v soboto, 7. aprila 2018, ob 19. uri, v Športni dvorani OŠ Stična.

Vabimo vas, da si podrobnosti o posameznih dogodkih ogledate na povezavi Namig za premik.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi