Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
2°C
-2°C
TOR.
3°C
-2°C
258

Napovednik dogodkov v Ivančni Gorici od 5. do 7. januarja 2018

Božično-novoletno vzdušje se bo v občini Ivančna Gorica nadaljevalo tudi po novem letu.
Če si še niste uspeli ogledati jaslic v naravni velikosti, to lahko storite od petka do nedelje med 17. in 20. uro v Velikih Češnjicah. S premikajočimi se figurami, ki uprizarjajo stara kmečka opravila, boste obudili spomin na božič. Otroci bodo lahko jahali ponija. Ves čas pa bo na voljo tudi topel napitek.

V soboto ob 18.45 uri vabljeni na koncert 16-ih najlepših božičnih pesmi. Zapel bo Cerkveni mešani pevski zbor skupaj z Otroškim zborom v Farni cerkvi Sv. Tilna v Višnji Gori. Zbor proslavlja 40-letnico svojega delovanja pod vodstvom Milana Jevnikarja.

Na isti dan se lahko ob 19.00 uri pridružite tudi koncertu Glasbene skupine Amabile v Kulturnem domu Zagradec.

Nedeljo si lahko zapomnite po uprizoritvi živih jaslic. Ob 18.00 uri vam bo Skupnost katoliške mladine Velike Lašče pričarala nepozabno doživetje na trgu pred baziliko v Stični.

Vabimo vas, da si podrobnosti o posameznih dogodkih ogledate na povezavi Namig za premik.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!