Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 23.06.2018

delno oblačno
Danes bo večinoma sončno. Popoldne bo v notranjosti nastalo nekaj spremenljive kopaste oblačnosti. Na Primorskem bo sprva še pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 22, na Primorskem do 24 °C.
10°C | 22°C
nedelja, 24.06.2018
12°C | 23°C
ponedeljek, 25.06.2018
13°C | 20°C
torek, 26.06.2018
11°C | 24°C
sreda, 27.06.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Sobota, 23.6.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Napovednik dogodkov v Ivančni Gorici od 23. ......


OBČINSKE

| |
23.03.2018      00:00
A A

Napovednik dogodkov v Ivančni Gorici od 23. do 25. marca 2018Deli:
Prihajajoči vikend bo v občini Ivančna Gorica zaznamovan s številnimi prireditvami, na katere ste vljudno vabljeni.

Občina Ivančna Gorica, organizator tržnice v Ivančni Gorici in Zveza kulturnih društev občine Ivančna Gorica vabijo na tradicionalni 11. velikonočni Ivankin sejem, ki bo potekal v soboto 24. marca, od 8. do 12. ure na Sokolski ulici v Ivančni Gorici.
Zdravstveni dom Ivančna Gorica, za občane Občine Ivančna Gorica, organizira brezplačno usposabljanje iz področja temeljnih postopkov oživljanja z uporabo avtomatskega defibrilatorja. Usposabljanje bo v soboto, 24. marca, ob 9. uri, v prostorih zdravstvenega doma.

V dvorani župnijskega doma Šentvid pri Stični (po večerni sveti maši) bo potekal 3. Vidov večer, v soboto, 24. marca 2018 ob 18.30 uri. Tokrat bo gost arheolog Sašo Porenta iz Vira pri Stični, ki bo predstavil arheološko podobo Šentvida pri Stični in njegove okolice.
Krajevna skupnost Dob pri Šentvidu vabi na prireditev ob materinskem dnevu, ki bo v soboto, 24. marca 2018, ob 19. uri, v poslovnem prostoru Hrastov Dol (nekdanja podružnična šola).

Turistično društvo Ambrus vabi na tradicionalni velikonočni sejem v Ambrus, kjer se bodo predstavili ponudniki domače in umetnostne obrti.

Kulturno društvo Vidovo, Krajevna skupnost Šentvid pri Stični in OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični pa vabijo na prireditev za materinski dan. Člani otroške in mladinske folklorne skupine Vidovo, pevski zbor OŠ Ferda Vesela, pevska zbora VIDOVO ter člani Gledališča Vidovo bodo mamicam in ženam, ki se bodo udeležile prireditve, podali posebno voščilo ob njihovem prazniku.

Vabimo vas, da si podrobnosti o posameznih dogodkih ogledate na povezavi Namig za premik.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!