Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.07.2018

pretežno jasno
Plohe in nevihte se bodo nadaljevale v noč na torek in so lahko predvsem na jugu tudi močnejše.
17°C | 29°C
sreda, 16.07.2018
16°C | 28°C
četrtek, 18.07.2018
16°C | 31°C
petek, 19.07.2018
16°C | 30°C
sobota, 20.07.2018
17°C | 31°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
29°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Nagradna igra - 25. Jurčičev pohod


OBČINSKE

| |
23.02.2018      00:00
A A

Nagradna igra - 25. Jurčičev pohodDeli:
Ob robu tokratnega, jubilejnega Jurčičevega pohoda potekala tudi nagradna igra z 260. bogatimi in raznovrstnimi nagradami, ki so jih zagotovila podjetja, turistična društva in zavod, s sedežem v občini Ivančna Gorica. Nagradna igra poteka do 4. marca 2018 do 12. ure. V nagradni igri lahko sodelujete vsi, pohodniki in tudi tisti, ki se pohoda ne boste udeležili.
In kako do mamljivih nagrad? Na več načinov. V komentar na Facebook strani Občina Ivančna Gorica ali Instagramu Občina Ivančna Gorica zapišite odgovor na nagradno vprašanje. Na nagradno vprašanje, ki vam ga zastavljamo spodaj, lahko odgovorite tudi na spletni strani www.jurcicevapot.si.

1. NAGRADNO VPRAŠANJE:

2. NAGRADNO VPRAŠANJE:
Drugi način je, da na dan pohoda, 3. marca 2018, objavite fotografijo dogajanja na pohodu ali pa se fotografirajte z junaki Josipa Jurčiča, ki jih boste srečali na pohodu. Pri objavi na Facebook strani Občina Ivančna Gorica ali Instagramu Občina Ivančna Gorica uporabite ključnik #jurcicevapot.

V žrebanju za nagrade, tretji način, pa boste sodelovali tudi tisti, ki boste na ali po pohodu pravilno odgovorili na vprašanja v literarnem nagradnem kvizu in vprašalnik ob koncu pohoda oddali na za to določenem mestu.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!