Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
28°C
18°C
SOB.
28°C
19°C
Deli
1276

Na Kitnem Vrhu kmalu do zbiralnika vode

Po zgrajenih vodohranih na Kamnem Vrhu in v Valični vasi, se tovrstni zbiralnik vode gradi tudi na Kitnem Vrhu v Krajevni skupnosti Zagradec.
Gre za izgradnjo vodohrana v velikosti 99m3 v klasični armirano betonski izvedbi in napajalnim omrežjem iz vasi do lokacije gradnje vodohrana z vso potrebno opremo. Trenutno je po trasi do vodohrana napeljano elektro omrežje, na samem vodohranu pa so končana betonska dela. Izvajalec del bo začel z zasipanjem vodohrana ter z montažo strojnih in elektro instalacij.
Izvedena je tudi dozidava vodne celice, v primeru, če bi prišlo do težav z odzračevanjem. Črpališče je namreč locirano v bližini prevojne točke vodovoda, kjer se ob okvarah zbira največ zračnih mehurjev.

V sklopu izgradnje je izvajalec položil tudi že celoten cevovod v dolžini 480 metrov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi