Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne se bo delno zjasnilo, nastajale bodo krajevne plohe, pogosteje v vzhodnih krajih. Pihal bo veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najvišje temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem do 30°C.
17°C | 29°C
torek, 24.07.2018
16°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 30°C
četrtek, 26.07.2018
17°C | 29°C
petek, 27.07.2018
17°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
29°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Miklavžev koncert v Ivančni Gorici


OBČINSKE

| |
08.12.2017      00:00
A A

Miklavžev koncert v Ivančni GoriciDeli:
V nedeljo, 3. decembra 2017, je v dvorani Kulturnega doma Ivančna Gorica potekal Miklavžev koncert Krajevne organizacije Rdečega križa Ivančna Gorica. Koncert je že tradicionalno namenjen varovancem Varstveno delovnega centra Želva in otrokom socialno ogroženih družin iz Občine Ivančna Gorica.
Uvod v koncert je zbrane nagovoril predsednik KO RK Ivančna Gorica Uroš Kastrevc, za njim pa sta prisotne pozdravila še predsednik Rdečega križa Slovenije – OZ Grosuplje Franc Horvat in podžupan Občine Ivančna Gorica, Tomaž Smole. Vsem so zaželeli lepe prihajajoče praznike v krogu svojih najbližjih ter srečno in predvsem zdravo prihajajoče novo leto.
V nadaljevanju so se na odru predstavili stanovalci hiše Novi Paradoks iz Šmarja-Sap s pripovedjo Miklavž prihaja in plesalca plesnega para VDC Želva. Skupaj z animatorko Majo Kokol, ki je poskrbela za pevsko in plesno rajanje, pa so priklicali svetega Miklavža. Pridnim otrokom je ob srečanju izročil darila, ob snidenju pa obljubil, da jih naslednje leto ponovno obišče.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!