Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
1°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
2°C | 3°C
torek, 20.11.2018
3°C | 2°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 5°C
četrtek, 22.11.2018
3°C | 7°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 8h
V nedeljo dopoldne bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini še presegali hitrost 100 km/h.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Miklavžev koncert v Ivančni Gorici


OBČINSKE

| |
08.12.2017      00:00
A A

Miklavžev koncert v Ivančni GoriciDeli:
V nedeljo, 3. decembra 2017, je v dvorani Kulturnega doma Ivančna Gorica potekal Miklavžev koncert Krajevne organizacije Rdečega križa Ivančna Gorica. Koncert je že tradicionalno namenjen varovancem Varstveno delovnega centra Želva in otrokom socialno ogroženih družin iz Občine Ivančna Gorica.
Uvod v koncert je zbrane nagovoril predsednik KO RK Ivančna Gorica Uroš Kastrevc, za njim pa sta prisotne pozdravila še predsednik Rdečega križa Slovenije – OZ Grosuplje Franc Horvat in podžupan Občine Ivančna Gorica, Tomaž Smole. Vsem so zaželeli lepe prihajajoče praznike v krogu svojih najbližjih ter srečno in predvsem zdravo prihajajoče novo leto.
V nadaljevanju so se na odru predstavili stanovalci hiše Novi Paradoks iz Šmarja-Sap s pripovedjo Miklavž prihaja in plesalca plesnega para VDC Želva. Skupaj z animatorko Majo Kokol, ki je poskrbela za pevsko in plesno rajanje, pa so priklicali svetega Miklavža. Pridnim otrokom je ob srečanju izročil darila, ob snidenju pa obljubil, da jih naslednje leto ponovno obišče.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!