Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.04.2018

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Jutranje temperature bodo od 6 do 12 °C.
10°C | 27°C
torek, 22.04.2018
10°C | 28°C
sreda, 24.04.2018
11°C | 24°C
četrtek, 25.04.2018
11°C | 25°C
petek, 26.04.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 22.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Letni koncert pevcev ljudskih pesmi Studenček...


OBČINSKE

| |
21.03.2018      00:00
A A

Letni koncert pevcev ljudskih pesmi StudenčekDeli:
Pevci ljudskih pesmi in godci ljudskih viž Studenček so v nedeljo, 18. marca 2018, pripravili letni koncert z gosti »Naj ljudska pesem pove«. Koncertu v Kulturnem domu Ivančna Gorica je prisluhnil podžupan Občine Ivančna Gorica, Tomaž Smole.
Tako kot so Studenčki preprosti, tako preprost je bil tudi nedeljski koncert. Pevci ljudskih pesmi Studenček delujejo že trinajsto leto in se vedno radi odzovejo povabilu nastopanja na prireditvah v domači občini. Tako se je nedeljskemu koncertu odzval tudi podžupan Tomaž Smole, ki je v županovem imenu nagovoril prisotne ter jim zaželel lepo poslušanje in prijeten preostanek nedeljskega popoldneva.
V nadaljevanju so se poleg gostiteljev Studenčkov na odru predstavili še stanovalci hiše Novi Paradoks iz Šmarja-Sap, varovanci in plesni par Varstveno delovnega centra Želva iz Ivančne Gorice, Vokalna skupina Stezice, Litijski odmev, Zoran Cilenšek, Viktorija Petek in vsem poznani Korado.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!