Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo nevihtno dogajanje umirilo, ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 31°C
četrtek, 19.07.2018
15°C | 31°C
petek, 20.07.2018
16°C | 31°C
sobota, 21.07.2018
18°C | 31°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Letni koncert pevcev ljudskih pesmi Studenček...


OBČINSKE

| |
21.03.2018      00:00
A A

Letni koncert pevcev ljudskih pesmi StudenčekDeli:
Pevci ljudskih pesmi in godci ljudskih viž Studenček so v nedeljo, 18. marca 2018, pripravili letni koncert z gosti »Naj ljudska pesem pove«. Koncertu v Kulturnem domu Ivančna Gorica je prisluhnil podžupan Občine Ivančna Gorica, Tomaž Smole.
Tako kot so Studenčki preprosti, tako preprost je bil tudi nedeljski koncert. Pevci ljudskih pesmi Studenček delujejo že trinajsto leto in se vedno radi odzovejo povabilu nastopanja na prireditvah v domači občini. Tako se je nedeljskemu koncertu odzval tudi podžupan Tomaž Smole, ki je v županovem imenu nagovoril prisotne ter jim zaželel lepo poslušanje in prijeten preostanek nedeljskega popoldneva.
V nadaljevanju so se poleg gostiteljev Studenčkov na odru predstavili še stanovalci hiše Novi Paradoks iz Šmarja-Sap, varovanci in plesni par Varstveno delovnega centra Želva iz Ivančne Gorice, Vokalna skupina Stezice, Litijski odmev, Zoran Cilenšek, Viktorija Petek in vsem poznani Korado.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!