Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
13°C
4°C
JUTRI
15°C
5°C
1102

Javno obvestilo – kanalizacija Krka, Zagradec in Spodnje Brezovo

Občane območja Krke, Zagradca in Spodnejga Brezovega obveščamo, da se za potrebe načrtovanja javnega kanalizacijskega omrežja in čistilnih naprav izvajajo geodetske meritve po javnih in tudi po zasebnih zemljiščih ter evidentiranje obstoječih greznic in malih čistilnih naprav obstoječih stanovanjskih in poslovnih stavb, ki se bodo po izgradnji priključevale na kanalizacijsko omrežje.
Vse lastnike stavb iz območja načrtovanega kanalizacijskega omrežja zato pozivamo k sodelovanju in k posredovanju podatkov geodetom, ko jih bodo ob izdelavi geodetskega načrta obiskali, saj bodo projektanti na podlagi zbranih podatkov načrtovali tudi izvedbo oziroma lokacijo hišnih kanalizacijskih priključkov.

Občina Ivančna Gorica in Javno komunalno podjetje Grosuplje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi