Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
17°C
3°C
ČE.
14°C
3°C
1333

Javni poziv za posredovanje predlogov za imenovanje štirih članov ustanovitelja – Občine v Svet javnega zavoda ZD Ivančna Gorica

Komisija za mandatna vprašanja, volitve, imenovanja in priznanja poziva članice in člane občinskega sveta, politične stranke, svetniške skupine in zainteresirano javnost v občini Ivančna Gorica, da v skladu s 6. členom Odloka o ustanovitvi javnega zavoda Zdravstveni dom Ivančna Gorica (Uradni vestnik Občine Ivančna Gorica, številka 2/1997) podajo svoje predloge za imenovanje:
  • štirih članov ustanovitelja - Občine Ivančna Gorica v Svet javnega zavoda Zdravstveni dom Ivančna Gorica.
Predloge posredujte na priloženem obrazcu s podpisano izjavo kandidata, ne glede na način vročenja, do vključno 23. 9. 2021 do 15.00 ure na naslov OBČINA IVANČNA GORICA, KMVI, Sokolska ulica 8, 1295 Ivančna Gorica, s pripisom »PREDLOGI ZA IMENOVANJE ŠTIRIH ČLANOV OBČINE IVANČNA GORICA V SVET ZD IVANČNA GORICA.«

Priloga:
Javni poziv (.doc 120KB)
Obrazec - soglasje kandidata (.doc 54KB)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi