Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
-2°C
-2°C
ČE.
0°C
-2°C
Deli
262

Javni poziv za posredovanje predlogov za imenovanje enega člana predstavnika ustanovitelja v Svet zavoda OŠ Stična

Komisija za mandatna vprašanja, volitve, imenovanja in priznanja poziva člane občinskega sveta, politične stranke in svetniške skupine v občini Ivančna Gorica, da v skladu s 17. členom Odloka o ustanovitvi javnih-vzgojno izobraževalnih zavodov na področju osnovnega šolstva v Občini Ivančna Gorica (Uradni list RS, št. 25/2015), podajo predloge za imenovanje:
- enega člana predstavnika ustanovitelja v Svet zavoda Osnovne šole Stična.
Predloge posredujte na priloženem obrazcu s podpisano izjavo kandidata, ne glede na vrsto prenosa pošiljke, do vključno 2. 2. 2018 do 13. ure na naslov OBČINA IVANČNA GORICA, KMVI, Sokolska ulica 8, 1295 Ivančna Gorica, s pripisom »PREDLOG ZA IMENOVANJE ENEGA ČLANA PREDSTAVNIKA USTANOVITELJA V SVET ZAVODA OŠ STIČNA.«

Priloga:
Javni poziv (.pdf 473KB)
Obrazec - soglasje kandidata (.doc 44KB)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij