Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
14°C
1°C
ČE.
13°C
-1°C
Deli
458

Javni poziv za posredovanje predlogov za imenovanje enega člana predstavnika ustanovitelja v svet Glasbene šole Grosuplje

Komisija za mandatna vprašanja, volitve, imenovanja in priznanja poziva člane občinskega sveta, politične stranke in svetniške skupine v občini Ivančna Gorica, da v skladu 16. člena Odloka o ustanovitvi javnega vzgojno-izobraževalnega zavoda Glasbena šola Grosuplje (Uradni list RS, št. 41/97, 47/06, 78/08, 16/10 in 6/16), podajo predloge za imenovanje:

- enega člana predstavnika ustanovitelja v Svet Glasbene šole Grosuplje.

Predloge posredujte na priloženem obrazcu s podpisano izjavo kandidata, ne glede na vrsto prenosa pošiljke, do vključno, 29. 9. 2017 do 12. ure, na naslov KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE, IMENOVANJA IN PRIZNANJA, Sokolska ulica 8, 1295 Ivančna Gorica, s pripisom »PREDLOGI ZA IMENOVANJE ENEGA ČLANA V SVET GLASBENE ŠOLE GROSUPLJE

Priloga:
Javni poziv (.pdf 479KB)
Obrazec - soglasje kandidata (.doc 44KB)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!