Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
10°C
4°C
SRE.
11°C
3°C
Deli
483

Javni poziv za imenovanje predstavnika Občine Ivančna Gorica v Svet lokalnih skupnosti CSD Osrednja Slovenija-vzhod

Komisija za mandatna vprašanja, volitve, imenovanja in priznanja, na podlagi zahteve Centra za socialno delo Osrednja Slovenija-vzhod po imenovanju predstavnika lokalne skupnosti v Svet lokalnih skupnosti CSD Osrednja Slovenija-vzhod (v nadaljevanju: svet) poziva članice in člane občinskega sveta, politične stranke in svetniške skupine v Občinskem svetu Občine Ivančna Gorica ter zainteresirano javnost za podajo predlogov za imenovanje

- enega predstavnika Občine Ivančna Gorica v Svet lokalnih skupnosti CSD Osrednja Slovenija-vzhod.
Priporočeno je, da kandidati/ke predstavijo oziroma navedejo svoje izkušnje in lastnosti, ki so pomembne za delo v svetu.

Predlogi s soglasjem kandidata/ke morajo biti posredovani v zaprti ovojnici s pripisom »predlog za člana Sveta lokalnih skupnosti CSD Osrednja Slovenija-vzhod« na naslov Občine Ivančna Gorica, KMVI, Sokolska ulica 8, 1295 Ivančna Gorica, ne glede na način vročenja, do 19. 6. 2019 do 15. ure.

Javni poziv (.pdf 160KB)
Predlog s soglasjem kandidata (.docx 25KB)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi