Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
13°C
1°C
TOR.
12°C
2°C
1703

Javni poziv k oblikovanju izhodišč za pripravo Občinskega podrobnega prostorskega načrta Gospodarska cona Zagradec

Pred sprejetjem odločitve o pripravi občinskega podrobnega prostorskega načrta Gospodarska cona Zagradec (v nadaljevanju OPPN) se na podlagi 108. in 118. člena ZUreP-2 objavlja predlog izhodišč za pripravo OPPN, v katerih je opredeljeno zlasti namen priprave OPPN in ključni vsebinski predlogi.

Predlog izhodišč je javno objavljen v času od 15.9.2021 do 1.10.2021, in sicer na spletni strani Občine Ivančna Gorica: https://prostor.ivancna-gorica.si in v prostorih občinske uprave Občine Ivančna Gorica, Sokolska ulica 8, Ivančna Gorica.
Na predlog izhodišč lahko zainteresirana javnost, nosilci urejanja prostora in drugi udeleženci urejanja prostora v času objave gradiva podajo pripombe in predloge, ki bodo prispevali h končnemu oblikovanju izhodišč. Pripombe in predloge se lahko poda na naslednje načine:
  • po pošti na naslov: Občina Ivančna Gorica, Sokolska ulica 8, 1295 Ivančna Gorica
  • po elektronski pošti na naslov: obc.ivancna.gorica@siol.net
Rok za oddajo pripomb in predlogov je do vključno 1.10.2021.

Po končnem oblikovanju izhodišč se postopek priprave OPPN začne s Sklepom o pripravi OPPN, s katerim se tudi potrdijo izhodišča ter nadaljuje z osnutkom OPPN in drugimi nadaljnjimi fazami, vključno z javno razgrnitvijo OPPN.

Priloge:
1 Pregledna (.pdf 550KB)
2 Morfologija (.pdf 716KB)
3 Vplivi (.pdf 803KB)
4 Varovanja (.pdf 0.9MB)
5 Predlog PNRP (.pdf 457KB)
6 Izhodišča Pogledi (.pdf 1.5MB)
7 Izhodišča Ureditvena situacija (.pdf 312KB)
8 Izhodišča promet (.pdf 233KB)
Kapacitetna analiza (.pdf 2.0MB)
Poziv (.pdf 68KB)
Tekst izhodišč oddano (.pdf 7.1MB)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi