Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
10°C
JUTRI
30°C
11°C
Oceni objavo

Iz občnega zbora Društva upokojencev Stična

V torek, 20. februarja, je v prostorih Gasilskega doma Stična potekal redni letni občni zbor Društva upokojencev Stična. V imenu društva je več kot 160 prisotnih upokojenk in upokojencev uvodoma pozdravila predsednica Nada Hauptman. Predstavila je delovanje društva v preteklem letu in bogat nabor aktivnosti v letu 2024. Društvo danes šteje preko 250 članov, samo v lanskem letu se je društvu priključilo kar 31 novih članov.

V imenu Občine Ivančna Gorica je zbrane pozdravil podžupan Tomaž Smole. V nagovoru je predstavil postopke o pripravah na izgradnjo doma za starejše v Višnji Gori ter aktivnosti županovega Sveta za starosti prijazno občino. Ob zaključku je prisotnim izrekel obilo zdravja in dobre volje ter uspešno izpeljavo društvenih aktivnosti, ki so si jih zadali v letošnjem letu.

Društvu je čestitala tudi predsednica Sveta Krajevne skupnosti Stična Marta Okorn, ki je ena izmed novih članov DU Stična.

Oglejte si tudi