Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
23°C
11°C
JUTRI
24°C
11°C
Deli
418

Gradnja igrišča v Dobu lepo napreduje

Za gasilskim domom v Dobu pri Šentvidu že vse od sredine meseca septembra brnijo gradbeni stroji podjetja Rekon. Ivanško podjetje, po naročilu investitorja Občine Ivančna Gorica, gradi sodobno športno igrišče, ki bo krajanom nudilo odlične pogoje za športne aktivnosti in izvedbo prireditev v kraju.
Na lokaciji so po besedah izvajalca že izvedena vsa utrditvena dela, za montažo ograje, razsvetljave in koša pa so zabetonirani temelji. Urejeno je tudi odvodnjavanje in pripravljeno za polaganje električnega kabla v zemljo. Sledi asfaltiranje ploščadi oz. igrišča, montaža opreme in sanitarnega kontejnerja, kjer se bodo nahajale sanitarije, umivalnik ter prostor za spravilo opreme.
Gradbena dela bodo predvidoma zaključena do konca meseca novembra.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi