Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
17°C
4°C
JUTRI
17°C
5°C
2987

Glasujte za učence 7. razreda Osnovne šole Zagradec

Spomladi so v Založbi Rokus Klett v okviru praznovanja njihove 30-letnice razpisali natečaj Digitalne zvezdice, namenjene učencem osnovnih šol. Učencem so pustili prosto pot, da izrazijo domišljijo in razvijajo kreativnost na temo Kakšna bo šola čez 30 let?
Med finalisti projekta Kakšna bo šola čez 30 let v kategoriji 7. do 9. razreda so tudi učenci 7.b razreda Osnovne šole Zagradec. Za njih lahko glasujete s klikom na spodnji gumb in sicer od 22. septembra do 4. oktobra 2021.
Prispevke finalistov natečaja Digitalne zvezdice si lahko ogledate na tej povezavi.

Zmagovalci bodo javno objavljeni 5. oktobra 2021 in prejmejo privlačne nagrade. Vrečko s praktičnimi darili pa prejmejo tudi vsi udeleženci natečaja in ostali finalisti, ki bodo dodatno prejeli še knjižno nagrado.

Učencem 7. razreda zagraške šole iskreno čestitamo in držimo pesti, da zberejo čim več glasov!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi