Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
13°C
-4°C
JUTRI
18°C
-1°C
Deli
812

Glasujmo za GASILCA JUNAKA PRIMOŽA KASTELICA preko SMS sporočila

Pred dnevi smo poročali, da v časopisu Svet24 poteka glasovanje za gasilca Primoža Kastelica iz PGD Vrh pri Višnji Gori, ki je skupaj z operativno skupino PGD Vrh pri Višnji Gori, PGD Višnja Gora ter ekipo Zdravstvenega doma iz Ljubljane uspešno rešil življenje svojemu dedku Marjanu Grosu.
Akcija glasovanja preko časopisa se je pred dnevi zaključila, sedaj pa je v teku še SMS glasovanje. Primožu lahko oddate glas preko SMS sporočila na številko 4567 s pripisom GASILEC 3. Na dan lahko oddate samo en glas oziroma sistem šteje samo en glas. SMS se zaračuna po ceniku operaterja. Akcija traja do 13. novembra do 24. ure.

Kandidat z največ glasovi bo prejel naziv GASILEC JUNAK in novo svečano uniformo, gasilsko društvo pa nov agregat.

Več o akciji GASILEC JUNAK si preberite tukaj.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi