Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 23.06.2018

delno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, v notranjosti bo nastalo nekaj spremenljive kopaste oblačnosti. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 22, na Primorskem do 24 °C.
10°C | 22°C
nedelja, 24.06.2018
12°C | 23°C
ponedeljek, 25.06.2018
13°C | 20°C
torek, 26.06.2018
11°C | 24°C
sreda, 27.06.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Sobota, 23.6.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

FOTO in VIDEO: Harmonika že štirinajstič ......


OBČINSKE

| |
22.08.2017      9:44
A A

FOTO in VIDEO: Harmonika že štirinajstič zapela v SobračahDeli:
V nedeljo, 6. avgusta 2017, je v Sobračah potekalo že 14. tradicionalno tekmovanje harmonikarjev, ki ga je priredilo tamkajšnje Prostovoljno gasilsko društvo Sobrače. Vse zbrane je nagovorila predsednica PGD Sobrače Helena Adamlje in vsem tekmovalcem zaželela veliko uspehov. Srečanja harmonikarjev se je udeležilo 29 tekmovalcev, med njimi dve dekleti. Nastopili so v štirih starostnih kategorijah.
Najprej so oder na prireditvenem prostoru zasedli najmlajši harmonikarji v kategoriji do 13 let. Strokovno žirijo v sestavi Robert Kohek, Jure Pečjak in Marko Udovč je v tej kategoriji najbolj navdušila Danaja Grebenc, na drugo in tretje mesto sta se uvrstila Gašper Komac in Gašper Štajnar. V skupini od 13 do 19 let je bil najboljši Grega Skubic, za njim sta se uvrstila Matej Vidic in Miha Car. V skupini od 19 do 35 let je zmagal Uroš Bobnar, drugi je bil Simon Jere, tretja pa Lea Sluga. V skupini nad 35 let je zmagal Marjan Skubic, drugi je bil Vinko Jensterle, tretji pa Alojz Murgelj. Občinstvo je najbolj navdušil harmonikar iz Idrije Zlatko Mohorič in si tako priigral pokal občinstva.
Po tekmovanju je bilo družabno srečanje z ansamblom Krjavelj.

Oglejte si tudi prispevek novomeške televizije Vaš kanal:


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!