Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
30°C
17°C
JUTRI
30°C
17°C
Deli
492

FOTO in VIDEO: 30 let Vokalne skupine Šentviški slavčki

Vokalna skupina Šentviški slavčki je v soboto, 17. marca 2018, praznovala 30 let delovanja in ob tej priložnosti pripravila slavnostni koncert v dvorani župnijskega doma v Šentvidu pri Stični. Pevskemu popotovanju Šentviških slavčkov so se pridružili gostje: skupina Grossupi, Mladinski pevski zbor OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični, Ansambel Povratniki in pevec Ivan Hudnik.
Ob tej priložnosti so podelili tudi priznanja Javnega sklada za kulturne dejavnosti in Zveze kulturnih društev Ivančna Gorica, tistim, ki že dolgo ustvarjajo in veliko prispevajo k domači kulturi. Priznanja zveze kulturnih društev Ivančna Gorice je podelil podžupan občine Ivančna Gorica, Tomaž Smole.

Fotogalerija >>

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi