Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki jo bo več v vzhodnih krajih. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 11 °C.
7°C | 22°C
četrtek, 23.10.2018
4°C | 15°C
petek, 25.10.2018
6°C | 18°C
sobota, 26.10.2018
10°C | 18°C
nedelja, 27.10.2018
12°C | 18°C
Opozorila
Torek, 23.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

FOTO in VIDEO: 20. Anin sejem v Višnji Gori


OBČINSKE

| |
22.08.2017      9:41
A A

FOTO in VIDEO: 20. Anin sejem v Višnji GoriDeli:
Turistično društvo Višnja Gora je skupaj z drugimi višnjanskimi društvi, od petka, 28. julija, do nedelje, 30. julija, pripravilo vrsto kulturnih in zabavnih prireditev v starem mestnem jedru Višnje Gore, ki so se zgodile pod okriljem tradicionalnega, letos že 20. Aninega sejma. Obiskovalci so lahko prvič doslej sodelovali na polžjih dirkah in tepli kozla po senci.
Anin sejem je organiziran z željo po poživitvi mestnega jedra in je namenjen tako domačim kot ostalim ponudnikom iz vse Slovenije. Letos je bilo tam več kot 30 stojnic z različnimi izdelki in pridelki. Poleg številnih kulturnih nastopov in drugih predstavitvah je bil organiziran še sprevod konjev in starodobnikov. Program se je začel po jutranji maši z bobnanjem in najavo mestnega klicarja. Pripravil ga je Pavel Groznik, predsednik Občinske turistične zveze Ivančna Gorica. Za pogostitev pa so poskrbeli člani PGD Višnja Gora.

Prireditve se je udeležil tudi župan Dušan Strnad, ki se je preizkusil v polžjih dirkah. Le-te so potekale tako, da si je vsakdo, ki je želel sodelovati v dirki, izbral enega polža, ga položil na stezo in ga s solato spodbujal, da je čim prej prišel na cilj.
Kaj vse se je še dogajalo si oglejte v spodnji fotogaleriji in kratki video reportaži novomeške televizije Vaš kanal.

Fotogalerija >>

Videoreportaža Televizije Vaš kanal:
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!