Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
14°C
10°C
JUTRI
22°C
11°C
276

Finančna uprava Republike Slovenije obvešča...

Finančna uprava Republike Slovenije sporoča, da bo v začetku leta 2018 izvajala poostrene aktivnosti nadzora pri fizičnih osebah, fizičnih osebah z dejavnostjo in pri pravnih osebah, ki so dosegale dohodke z oddajanjem nepremičnin v turistični najem, tudi preko spletnih portalov kot sta Booking, Airbnb in drugi.
Glede na podatke, ki jih je pridobil FURS poziva, da ponudniki turističnih nastanitev preverijo ali so napovedali vse dohodke iz dejavnosti oddajanja kapacitet v turistični namen. FURS navaja, da je do dne 31. januarja 2018 še mogoča napoved omenjenih dohodkov. Več o tem in tudi o registraciji ali prenehanju dejavnosti lahko preberete na spodnji povezavi FURS-a:

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi