Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
2°C
Deli
851

Devetdeset let Valentine Kralj iz Gorenje vasi

Župan Dušan Strnad je v četrtek, 29. marca, v Gorenji vasi obiskal občanko Valentino Kralj, ki je nedavno dopolnila devetdeset let. Ob tej priložnosti ji je izročil šopek rož ter zaželel predvsem veliko zdravja.
Slavljenka, po domače Zamanova Tilka, se je rodila 25. marca leta 1928 kot zadnji štirinajsti otrok na Selih pri Višnji Gori. Šolo je obiskovala v Višnji Gori. Leta 1951 se je poročila z Antonom Kraljem v Gorenjo vas, kjer sta si ustvarila dom, družino in gospodarila na kmetiji. Rodili so se jima sinovi Anton, Marjan in Tomaž. Kljub visoki starosti ji zdravje še dobro služi, le nekoliko slabše sliši in težje hodi, a je to ne ovira, da ne bi spremljala aktualno dogajanje. Gospa Valentina se lahko pohvali s sedmimi vnuki in šestimi pravnuki.
Naj še omenimo, da je najstarejši slavljenkin sin Anton zdajšnji predsednik Krajevne skupnosti Ivančna Gorica.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!