Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.11.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo oblačno, ponekod v notranjosti bo zjutraj rahlo snežilo. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
2°C | 3°C
torek, 18.11.2018
1°C | 6°C
sreda, 20.11.2018
2°C | 4°C
četrtek, 21.11.2018
2°C | 5°C
petek, 22.11.2018
6°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Devetdeset let Marije Lavrič iz Stične


OBČINSKE

| |
22.01.2018      00:00
A A

Devetdeset let Marije Lavrič iz StičneDeli:
V minulem tednu je župan Dušan Strnad obiskal prvega od 31 jubilantov, ki bodo v letu 2018 dopolnili devetdeset let. Visokega jubileja se je razveselila Marija Lavrič iz Stične. Ob tej priložnosti ji je izročil darilo in zaželel predvsem veliko zdravja ter vse dobro v novem letu.
Slavljenka Marija se je rodila, 7. januarja leta 1928, v družini Mak, kot najstarejša izmed petih otrok. Marija oziroma Mimi, kot jo kličejo njeni domači, se je poročila z Antonom Lavričem. Skupaj sta nekaj let vodila znano gostilno Pod lipo oz. Gradiček, ki je bila takrat središče dogajanja v Stični. Leta 1949 se jima je rodila hčerka Nada in tri leta kasneje še sin Zvone. Po selitvi v Ljubljano so v 70-ih letih v Stični zgradili hišo in se ponovno preselili nazaj v domači kraj, kjer živijo tudi njeni sestri in bratje. Danes ima Mimi dva pravnuka, Otona in Ano.
Kot pravijo njeni najbližji Mimi ohranja vezi in je steber družine. Ob visokem jubileju se ji družina zahvaljuje za vse dobro kar je storila in ji želijo še veliko zdravja.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!