Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli
505

Devetdeset let Jožefe Kastelic iz Šentvida pri Stični

Župan Dušan Strnad je v Domu starejših občanov Grosuplje obiskal občanko Jožefo Kastelic Šentvid pri Stični, ki je dopolnila devetdeset let. Ob tej priložnosti ji je izročil šopek rož ter zaželel predvsem veliko zdravja.
Kastelic Jožefa, po domače Jurčkova Pepca, se je rodila 24. oktobra davnega leta 1927, v devetčlanski družini v Petrušnji vasi. Poročila se je leta 1954 z možem Francem in zaživela skupno življenje na Selu pri Dobu. Rodila sta se njima dva sinova. Leta 1978 pa so si novi dom ustvarili v Šentvidu pri Stični. Do upokojitve je bila zaposlena v podjetjih Iskra, Zmaj in Krka Novo mesto ter nazadnje v Domu starejših občanov Tabor Ljubljana. Zadnja štiri leta slavljenka živi v Domu starejših občanov Grosuplje. Ima 3 vnukinje in 2 vnuka ter 2 pravnuka in 3 pravnukinji.
Dogodku je prisostvoval tudi njen sorodnik in župan Trebnjega Alojzij Kastelic.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!