Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 23.06.2018

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno, zjutraj bo po nekaterih nižinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 10, na Primorskem od 11 do 14 °C.
10°C | 22°C
nedelja, 22.06.2018
16°C | 19°C
ponedeljek, 24.06.2018
12°C | 22°C
torek, 25.06.2018
13°C | 23°C
sreda, 26.06.2018
12°C | 24°C
Opozorila
Petek, 22.6.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Delovna akcija zaposlenih Srednje šole Josipa ......


OBČINSKE

| |
15.09.2017      00:00
A A

Delovna akcija zaposlenih Srednje šole Josipa Jurčiča Ivančna GoricaDeli:
Vsi tisti, ki se sprehajate proti Vzgojno – izboraževalnem centru Ivančna Gorica, ste zagotovo opazili kako sta pot in prostor pred srednješolskim centrom nekako drugačna, zračna in čista.
Kako tudi ne? Dan pred poukom so »v roke pljunili« profesorji in drugi zaposleni Srednje šole Josipa Jurčiča ter dokazali, da ne delajo le s »cveki«, ampak tudi s pravim orodjem.
Na uvodni konferenci pred začetkom šolskega leta so se profesorji skupaj z ravnateljem odločili, da bodo okolico šole očistili kar sami. Tako so v šolo prišli opremljeni popolnoma drugače kot sicer. Prinesli so grablje, vile, motike, škarje, metle, pripeljali samokolnice … in se lotili dela. Požagali so štore (smreke pred vhodom so požagali gozdarji), odnesli veje, zasuli štore, opleli, pograbili listje in smeti okoli šole, obrezali še drugo drevje in grmovje, pometli … in še veliko drugega. Po dobrih štirih urah in pol dela psihologinje, računovodkinje, tajnice, hišnika in sedemnajstih profesorjev je bila okolica šole popolnoma drugačna. Kljub temu da je stavba stara in potrebna temeljite prenove, je vendarle izgledala drugače.
»Naša delovna akcija je le kamenček v mozaik k lepšemu okolju, ki prispeva h kvalitetnejšemu okolju zaposlenih, predvsem pa naših otrok. S svojim ravnanjem, predvsem zgledom, kako ravnati z odpadki, kako se obnašati v naravi, prispevajmo, da bo naše življenjsko in delovno okolje prijetno«, dodaja ravnatelj srednje šole Milan Jevnikar.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!